Кръщенето на първите класове от ОУ „Отец Паисий“ е един специален, вълнуващ и незабравим празник за първокласниците, техните учители и родители. Прекрасна традиция, запазила се през годините!
На 02 юни 2025 година , последен учебен ден за малките първокласници, в залата на хотел „Дръстър“ дадоха имена на класовете.
Господин Калоян Радулов утвърди на I а клас името „Пчелички“.
Госпожа Румяна Русева утвърди на I б клас името „Зайчета“.
Госпожа Деница Димитрова утвърди на I в клас името „Дъга“.
Галя Илиева, директор на училището, поздрави малките ученици и им връчи удостоверенията за завършен първи клас.
Прекрасните водещи отправиха наричания към първокласниците: да бъдат здрави, весели, щастливи, вдъхновени и успяващи. Защото те са стопани на утрешния ден!
С много настроение и забавления продължи празникът на малките първокласници в последния учебен ден.
Весела ваканция!