Изберете страница

С вълнение и гордост отваряме вратите на нашия нов STEM център – място, в което знанието оживява, любопитството води напред, а мечтите на децата намират своя път към бъдещето.

Тук науката, технологиите, математиката, творческото мислене и креативността ще се срещат всеки ден, за да вдъхновяват, откриват и изграждат уверени млади хора.

Новата STEM среда е реализирана по ПРОЦЕДУРА BG-RRP-1.015 – „Училищна STEM среда“, по проект „Дигитални технологии, наука и креативност“, с мисъл за съвременното образование и бъдещето на нашите ученици.

Откриването ще се състои на 01.06.2026 г. в сградата на ОУ „Отец Паисий“ – гр.Силистра, на ул. „Петър Вичев“ № 1 от 09:00 часа.

Защото всяко дете заслужава възможност да учи с радост, да изследва света смело и да вярва, че може повече!